Водоустойчиви декоративни стикери AT04, 3м х 60см

Модел: sz955
Наличност: Out Of Stock
19.00лв.
-+

Декоративни стикери за стени, бани, куни
Тапициране на стари мебели
Водоустойчивост
Размери: 3 метра х 60 см
 

Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър